FUTURE MEETINGS

General Membership
Meeting
Philadelphia Convention Center
Saturday January 14, 2023
4:00PM

United Soccer Coaches Convention
Jan 11-15, 2023
Philadelphia,PA

Annual Business Meeting
Penn Harris Hotel
January 27, 2023
5:00PM

Summer Business Meeting
Time and Place TBD

2022 Honors and Awards
Banquet and Meeting
Saturday January 28, 2023
Penn Harris Hotel


share the wealth

 

2022 Boys Pennsylvania All State Team


FORWARDS
NAME YEAR SCHOOL
Eric Arbogast 12 Hollidaysburg
Sean Boyle 12 Haverford
Jake Brackbill 12 East Juniata
Carlo Denis 12 Greensburg Central Catholic
Kosta Giannaris 12 Bishop McDevitt
Ryan Hanes 12 Deer Lakes
Benjamin Hartman 12 New Covenant Christian School
Liam Hartman 12 Abington
Owen Hollobaugh 12 State College Area
Nick Kingerski 12 Slippery Rock
Max Kocher 10 Benton 
Maksym Komperda 12 Central Catholic
Ryan Kuegler 12 West Chester Henderson
Micah Lauer 12 Dayspring Christian Academy
Mason Lillis 12 Tulpehocken
Mason Marchessault 12 Lehighton
Riley Martin 11 Springfield
Michael Seth Michalak 12 LaSalle 
Davin Millisock 10 Fleetwood Area
Ryan Mundy 11 Blue Mountain
Carson Peck 11 Wilson
Tyler Pepsin 12 Old Forge
Lucas Pittman 12 Plum
Ron Prislupski 12 Holy Cross
Nick Ritter 12 Selinsgrove 
Alfred Romano 12 Lewisburg
Guillaume Schmitz 12 Biglerville
Liam Stockbauer 12 Mechanicsburg
Brayden Sunho 12 Palmyra
Nick Wise 12 Council Rock North 
Collin Yeatts 12 Northern Bedford
MIDFIELDERS
NAME YEAR SCHOOL
Ben Ammon 12 Hempfield (DIII)
Anders Bordoy 12 Kiski Area
Kaiden Fischer 11 South Park
Harvin Flowers 11 New Oxford
Dylan Giffin 11 Conemaugh Township Area
Benny Goodrich 11 Faith Christian Academy
Noah Gray 12 The Christian Academy
Will Gruca 12 Ambridge
Alex Hauskrecht 12 Winchester Thurston
Colton Hudson 12 Franklin Regional
Gavin Huey  12 Hazleton
Thomas Iskra 12 Wyoming Seminary 
Evan Jennings 11 Northeastern
Dax Kelly 12 Elizabethtown Area
Ryan Kopay 12 Moon
Milo Larson 12 Allderdice
Beaux Lizewski 12 Seneca Valley
Jack McDaid 12 Shipley School
Sam Nyenka 12 Lower Merion
Connor Oros 12 Seneca Valley
Tanner Polcyn 12 Warrior Run 
Sam Roberts 12 Nazareth 
Kai Rosser 12 Julia R. Masterman
Robert Saunders 12 Abington Heights 
Nate Stewart 12 Phoenixville
Cole Taylor 10 Bedford
Jackson Vajda 11 Northampton
Amerr Yagoub 12 Northeast

DEFENDERS
NAME YEAR SCHOOL
Dan Gormley 12 South Fayette
Joey Kish 12 Owen J. Roberts
Peyton McClure 12 Wellsboro
Joe McDaid  12 Shipley School
Sean McKenna 12 Father Judge 
Shane Velez 12 Pennridge
Colin Westerberg 12 Fox Chapel

GOALKEEPERS
NAME YEAR SCHOOL
Tyler Mulholland 12 Manheim Township
Seth Turner 12 Great Valley 

Click Here to View Previous Years