FUTURE MEETINGS

Summer Meeting
June 25, 2022
11:30am
Randy Behney's House
235 Swope Road
Bethel, PA

Friday January 7, 2022
Kansas City, MO

General Membership
Meeting
Friday January 28, 2022

2021 Honors and Awards
Banquet and Meeting
Saturday January 29, 2022
Penn Harris Hotel
(formerly The Radisson)


share the wealth

 

2021 Boys Pennsylvania All State Team


FORWARDS
NAME YEAR SCHOOL
Evan Anderson 12 North Allegheny 
Wilson Bibiano 12 Wilson Area  
Braden Callahan 12 Hollidaysburg 
Justin Curran 12 The Shipley School
Anthony DiFalco  12 Franklin Regional 
Zane Domsohn 12 Bishop Shanahan 
Mohamed Elhendawy 12 West Chester Rustin 
Kevin Guzman 12 Reading
Wyatt Hodlofski 12 Troy
Nick Kingerski 11 Slippery Rock 
Eli Klinger 12 Millville
Rowan Kriebel 12 Quaker Valley 
Thiago Lage 12 Abington 
Zander Leik 12 Dallastown Area 
Andrew Massucci 12 Peters Township 
Gennaro Mazzella 12 Moravian Academy
Michael McGoey 12 Schuylkill Haven 
Eben McIntyre 12 Charleroi 
Gage Meckley 12 Warwick
Landon Mohney 12 Butler 
Jack Pletcher 12 Rockwood Area 
Nathan Prex 12 Seneca Valley 
Ron Prislupski 11 Holy Cross
Liam Raney 12 Camp Hill 
Nick Ritter 11 Selinsgrove
Patryk Rojek 11 Upper Merion 
Trent Rozich 12 Richland 
Jake Saville 12 Pennridge 
Jake Smith 12 Warwick
Peter Tichy 12 Freedom (Bethlehem) 
Aidan Valentine 12 Blue Mountain
Gerald Welsted 12 Blue Ridge
Beckett Wenger 12 Boyertown 
Caleb Yuricha 12 Norwin 
MIDFIELDERS
NAME YEAR SCHOOL
Fallou Cisse 12 Susquehannock 
Andrew Cox 12 High Point Baptist Academy
Nicholas Eppley 12 Midd-West
Sam Farner  12 Shady Side Academy 
Bryce Flowers 10 George School
Sebastian Garces 12 Freedom (Bethlehem) 
Shay Gillen 12 Valley View 
Andres Godoy 12 West Shore Christian Academy
Ethan Groff 12 Lancaster Mennonite 
Malachi Herndon 12 Fleetwood Area 
Carter Hoover 12 Lewisburg
Kalala Iragi 12 Brashear 
Thomas Iskra  11 Wyoming Seminary 
Sean Jennings 12 LaSalle 
Luke Johnson 12 Central Dauphin 
Reid Joseph  12 Lower Merion 
Luke Kolankowski 12 Plum 
Beaux Lizewski 11 Seneca Valley 
Samuel Myers 11 Greenwood
Connor Oechslin 12 Westmont Hilltop
Gavin Rauhut 12 Boiling Springs 
Hunter Rolles 12 Crestwood 
Benjamin Steketee 12 Julia R. Masterman 
Sebastian Tis 12 Conestoga 
Collin Yeatts 11 Northern Bedford
Ben Zimmer 12 Hershey 

DEFENDERS
NAME YEAR SCHOOL
Ian Alicea 11 Lower Moreland 
Jaeden Amato 12 Emmaus 
Max Cardone 12 Delaware County Christian
AJ Getsy 12 Thomas Jefferson 
Tanner Karas 12 Exeter 
Moses Uzele 12 The Christian Academy
Charles Zavala 12 Biglerville

GOALKEEPERS
NAME YEAR SCHOOL
Kieran Barry 12 Council Rock South 
Preston Cecotti 12 South Park
Joey Phillips 11 Archbishop Ryan
Braeden Sorensen 12 Ephrata 

Click Here to View Previous Years